Od teraz wyślesz listy również bez bazy adresowej

,

Udostępniamy możliwość wysyłania przesyłek listowych bez potrzeby posiadania osobnej bazy adresowej. Od teraz wystarczy, że dane odbiorcy są już umieszczone na dokumencie, który ma zostać wysłany.

Podczas zlecania nowej przesyłki należy załadować jeden z plików PDF z dokumentem, który ma zostać wysłany i wskazać na nim obszar zawierający dane odbiorcy. System automatycznie przetworzy dokument, odczyta konieczne dane adresowe i utworzy tzw. plik wzorcowy (szablon). Następnie można dodać dowolną liczbę dokumentów PDF, a dane odbiorców zostaną automatycznie z nich odczytane z oznaczonego wcześniej obszaru. Umożliwia to szybką wysyłkę dowolnej korespondencji.

Szczególnie nowa funkcjonalność jest pomocna w przypadku wysyłania dokumentów generowanych w zewnętrznych aplikacjach (nie zintegrowanych z POSTIVO.PL), gdzie adres odbiorcy jest już umieszczony na dokumencie, natomiast nie jest dostępna osobna baza adresowa (np. faktury VAT, wezwania do zapłaty). W takim przypadku system odczyta z nich dane odbiorców i zaadresuje odpowiednio koperty. Nie ma konieczności wskazywania dodatkowego pliku zawierającego osobną bazę adresową.

Zapraszamy do przetestowania nowej funkcjonalności, która znacznie podnosi atrakcyjność naszej usługi.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – e-mail: biuro@postivo.pl, tel. +48 17 717 37 60.