Nowy operator pocztowy w Postivo.pl

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty usługi świadczone przez operatora pocztowego Speedmail Sp. z o.o. Pozwoli to na istotną redukcję cen wysyłanych przez Państwa dokumentów.

Za pośrednictwem Speedmail istnieje możliwość wysłania listów zwykłych, poleconych oraz listów poleconych ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru w bardzo atrakcyjnych cenach. Deklarowany przez operatora czas doręczenia tych rodzajów przesyłek to D+4 (gdzie D = dzień nadania, liczone w dniach roboczych).

Warto dodać, że Speedmail prowadzi monitoring nie tylko przesyłek poleconych, lecz również zwykłych. Istnieje więc możliwość sprawdzania aktualnego statusu doręczenia również tego typu przesyłek. Jest to zupełnie nowa funkcjonalność niedostępna w przypadku listów zwykłych wysyłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Domyślnie system POSTIVO.PL realizuje zlecenia za pośrednictwem najtańszego operatora obsługującego dany adres, aby ograniczyć ponoszone przez Państwa koszty. Pod adresy, które nie są jeszcze obsługiwane przez Speedmail przesyłki są dostarczane przez Pocztę Polską. Oczywiście istnieje możliwość wyboru preferowanego operatora, aby wszystkie przesyłki nadal były realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zapraszamy do wysyłania przesyłek listowych za pośrednictwem Speedmail z wykorzystaniem platformy Postivo.pl