Wycena zleceń masowej wysyłki listów

Każde masowe zlecenie jest inne i różni się liczbą przesyłek oraz poszczególnymi parametrami. Dlatego też tego typu zlecenia poddawane są indywidualnej analizie i wycenie.

Wypełnienie poniższego formularza umożliwi nam przygotowanie atrakcyjnej oferty spełniającej wszystkie Państwa wymagania. Usługę świadczymy zarówno z własnych jak i powierzonych nam materiałów.

Informacje ogólne

Zawartość pojedynczej przesyłki:

Uwagi i dodatkowe informacje:

Dane kontaktowe:

* - pola wymagane
Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest POSTIVO.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, prowadząca działalność gospodarczą z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Litewskiej 4B/16, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000655956, NIP: 517-035-83-12, REGON: 180793541. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Klauzula informacyjna. Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: biuro@postivo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Proszę czekać
Biuro Obsługi Klienta
+48 17 717 37 60
Wirtualna Poczta Postivo.pl
Chciał(a)bym wysłać
Znajdź usługę, której potrzebujesz - kliknij na wybranej ikonce, aby poznać szczegóły
Sprawdź status przesyłki
Sprawdź
Możesz sprawdzić na jakim etapie przetwarzania znajduje się aktualnie Twoja przesyłka. Wystarczy wpisać jej numer do powyższego formularza.