Masowa wysyłka korespondencji

Oferujemy kompleksową obsługę korespondencji masowej, która poza wydrukiem, zaadresowaniem i zakopertowaniem listów obejmuje również ich dostarczenie do odbiorcy w Państwa imieniu, za pośrednictwem operatora pocztowego. Pracownicy Państwa firmy nie tracą niepotrzebnie czasu na żmudne składanie dokumentów, kopertowanie, adresowanie, przyklejanie znaczków czy stanie w kolejkach na poczcie.


Udostępniamy możliwość doręczania masowej korespondencji za pośrednictwem wybranego przez Klienta operatora pocztowego lub firmy kurierskiej. Możemy również dokonać segregacji korespondencji na poszczególnych operatorów pocztowych, tym samym optymalizując i obniżając koszty dostarczenia listów do adresata końcowego.

Nasza usługa umożliwia wysłanie tradycyjnych, papierowych przesyłek listowych do tysięcy odbiorców w jednej chwili. Dokumenty zawarte w przesyłce dostarczone mogą być do nas w wersji elektronicznej. Wystarczy stworzyć jeden elektroniczny dokument i przygotować bazę odbiorców. My przetworzymy dokumenty według Państwa specyfikacji oraz wyślemy je do wskazanych odbiorców. Alternatywnie można dostarczyć do nas gotowe materiały lub dodatki, które mają znaleźć się w danej przesyłce.


Dodatkowo podczas definiowania zlecenia mogą Państwo wybrać szereg opcji m.in. rodzaj papieru, na jakim mają zostać wydrukowane dokumenty, rodzaj wydruku (czarno-biały lub kolorowy) czy format koperty. Istnieje możliwość stworzenia własnego szablonu koperty - wprowadzając dowolne elementy graficzne można stworzyć unikalną kompozycję. Oczywiście można również wybrać typ listu (zwykły, polecony, za potwierdzeniem odbioru itp).

Personalizacja przesyłek

Dodatkową opcją jest możliwość personalizacji przesyłek indywidualnie dla każdego odbiorcy. Stwierdzono, że osoby otrzymujące zaadresowaną na swoje nazwisko korespondencję, odbierają informacje znacznie przychylniej, niż czytając powielony, niezróżnicowany list.


Na dowolnej stronie dokumentu w dowolnej lokalizacji można umieścić np. nazwę i adres odbiorcy. Nasz system automatycznie wygeneruje spersonalizowane dokumenty w oparciu o listę wysyłkową. Dzięki temu dokumenty zawarte w każdej z przesyłek zostaną indywidualnie zaadresowane do każdego z odbiorców. Jednocześnie następuje indywidualna adresacja kopert. Usługa idealnie nadaje się do masowego wysyłania korespondencji firmowej oraz przesyłek marketingowych do wielu odbiorców w tym samym czasie.

Monitorowanie przesyłek w dowolnej chwili

Korzystając z naszego systemu istnieje możliwość sprawdzenia w dowolnej chwili, na jakim etapie przetwarzania znajdują się w danym momencie Państwa przesyłki. Każda z przesyłek przyjętych do realizacji ma nadany numer identyfikacyjny, który pozwala na monitorowanie jej statusu. Przekazując numer przesyłki swoim kontrahentom dajecie im Państwo możliwość śledzenia jej statusu, dzięki czemu buduje się większe zaufanie w relacjach biznesowych.


W systemie istnieje możliwość uzyskania informacji na temat tego jakie zbiory zostały przetworzone (zaimportowane do bazy), czy zostały wydrukowane oraz czy powstały wydruk został zakopertowany i przekazany następnie na pocztę.

Obsługa zwrotów

Proponujemy rozwiązanie polegające na bezpośredniej obsłudze zwrotów przez Postivo.pl. Zwroty niedoręczanych przesyłek masowych kierowane są do Postivo.pl, gdzie wykonywane są następujące czynności:

  • identyfikacja w oparciu o kody kreskowe i bazę wysyłek,
  • określenie nowego statusu przesyłki

Na życzenie zwroty mogą być odsyłane zbiorczo do Klienta (Zleceniodawcy).

Ile to kosztuje

Każde masowe zlecenie jest inne, charakteryzuje się unikalnymi parametrami. Z tego powodu takie zlecenia poddawane są indywidualnej analizie i wycenie. Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza wyceny - wówczas przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę cenową. Przy stałej współpracy i wysokiej liczbie przesyłek istnieje możliwość negocjacji cen.

Biuro Obsługi Klienta
+48 17 717 37 60
Wirtualna Poczta Postivo.pl
Chciał(a)bym wysłać
Znajdź usługę, której potrzebujesz - kliknij na wybranej ikonce, aby poznać szczegóły
Sprawdź status przesyłki
Sprawdź
Możesz sprawdzić na jakim etapie przetwarzania znajduje się aktualnie Twoja przesyłka. Wystarczy wpisać jej numer do powyższego formularza.