Wysyłka faksów

Korzystając z tej usługi możesz przesłać dowolne dokumenty z plików w formacie PDF, DOC, DOCX i RTF na numer faksu odbiorcy bez konieczności posiadania linii telefonicznej i urządzenia nadawczego. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu, a Twój faks zostanie dostarczony pod wskazane numery odbiorców. Dodatkowo istnieje możliwość wysłania jednego faksu do wielu odbiorców jednocześnie, wybranych z książki adresowej lub zaimportowanych z pliku CSV.

Nasza usługa pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze - gwarantujemy terminową wysyłkę, dużą przepustowość (w jednej chwili wysyłanych może być kilkadziesiąt faksów), a dodatkowo na każdym etapie możesz sprawdzić aktualny status przetwarzania faksu. Wystarczy, że skorzystasz z naszej platformy, a my zajmiemy się częścią logistyczną.

Szybkość i skuteczność!

Nie musisz marnować czasu na tradycyjne wysyłanie faksów. Nie musisz nawet posiadać linii telefonicznej ani urządzenia nadawczego. Unikniesz także problemów związanych z wysyłaniem faksów (często zajęty numer odbiorcy, błędy transmisji). Nasza platforma będzie automatycznie ponawiała transmisję, aby Twoje dokumenty skutecznie trafiły do odbiorcy w jak najkrótszym czasie.

Personalizacja przesyłek

Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość personalizacji dokumentów indywidualnie dla każdego odbiorcy. Wystarczy, że wybierzesz pliki z dokumentami, które chcesz wysłać, a następnie będziesz miał możliwość umieszczenia na dowolnej stronie dokumentu w dowolnej lokalizacji nazwy i adresu odbiorcy. Dzięki temu dokumenty zawarte w wysyłanych faksach zostaną indywidualnie zaadresowane do każdego z odbiorców.

Integracja z Twoim oprogramowaniem - API

Istnieje możliwość zintegrowania naszej platformy z Twoim oprogramowaniem za pośrednictwem interfejsu API. Pozwoli to na automatyczne wysyłanie z dowolnej aplikacji dokumentów faksem. Przykładowo zaraz po wystawieniu Faktury VAT może ona za naszym pośrednictwem automatycznie trafiać faksem do Twojego Klienta. Zobacz jakie mogą być inne zastosowania i zapoznaj się z dokumentacją interfejsu API.

Jak skorzystać z usługi?

  1. Zaloguj się na platformie Postivo.pl. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta – Zarejestruj się. Rejestracja jest bezpłatna i trwa mniej niż minutę.
  2. Wybierz z lewego menu z sekcji "Faksy" opcję "Wyślij dokumenty faksem", a następnie wskaż z dysku swojego komputera pliki z dokumentami, które chcesz wysłać (obsługujemy formaty DOC, DOCX, PDF i RTF).
  3. Wprowadź numery faksu odbiorców, na które chcesz wysłać dokument. Możesz to zrobić bezpośrednio za pomocą formularza, wybrać ich ze stworzonej wcześniej książki adresowej, wskazać grupę odbiorców albo zaimportować ich z pliku CSV znajdującego się na Twoim komputerze.
  4. Wybierz nadawcę oraz datę nadania przesyłki. Opcjonalnie możesz również określić numery stron dokumentu, na których chcesz umieścić dane odbiorcy (personalizacja).
  5. Kliknij na przycisk „Przekaż do realizacji”, a Twoja przesyłka zostanie przyjęta do realizacji.

Jeżeli natrafisz na problem, zapoznaj się z FAQ, skorzystaj z Samouczka lub skontaktuj się z nami.

Ile to kosztuje?

Szczegółowe informacje dotyczące cen znajdziesz w cenniku. Przy stałej współpracy i dużej ilości przesyłek istnieje możliwość negocjacji cen.

Biuro Obsługi Klienta
+48 17 717 37 60
Wirtualna Poczta Postivo.pl
Chciał(a)bym wysłać
Znajdź usługę, której potrzebujesz - kliknij na wybranej ikonce, aby poznać szczegóły
Sprawdź status przesyłki
Sprawdź
Możesz sprawdzić na jakim etapie przetwarzania znajduje się aktualnie Twoja przesyłka. Wystarczy wpisać jej numer do powyższego formularza.