Nowości i komunikaty

Data: 02.10.2018 Czas: 11:13
Zmiana adresu siedziby POSTIVO.PL

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 października 2018 r. POSTIVO.PL Sp. z o. o. zmieniła adres działalności z dotychczasowego na:

 

POSTIVO.PL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Litewska 4B/16
35-302 Rzeszów

 

Informujemy, że numery NIP, REGON, KRS pozostają bez zmian. Dotychczasowe adresy e-mail Spółki, podobnie jak numery telefonów, faxów, również nie ulegają zmianie.

 

Prosimy bardzo o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych. Prosimy również o kierowanie bieżącej korespondencji pod nowy adres siedziby Spółki.

 

Jednocześnie informujemy, że począwszy od 1 listopada 2018 r. ulegną wydłużeniu godziny pracy naszego biura, które otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16.

Data: 31.10.2017 Czas: 08:27
Nowy operator pocztowy w Postivo.pl

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty usługi świadczone przez operatora pocztowego Speedmail Sp. z o.o. Pozwoli to na istotną redukcję cen wysyłanych przez Państwa dokumentów.

 

Za pośrednictwem Speedmail istnieje możliwość wysłania listów zwykłych, poleconych oraz listów poleconych ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru w bardzo atrakcyjnych cenach. Deklarowany przez operatora czas doręczenia tych rodzajów przesyłek to D+4 (gdzie D = dzień nadania, liczone w dniach roboczych).

 

Warto dodać, że Speedmail prowadzi monitoring nie tylko przesyłek poleconych, lecz również zwykłych. Istnieje więc możliwość sprawdzania aktualnego statusu doręczenia również tego typu przesyłek. Jest to zupełnie nowa funkcjonalność niedostępna w przypadku listów zwykłych wysyłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Domyślnie system POSTIVO.PL realizuje zlecenia za pośrednictwem najtańszego operatora obsługującego dany adres, aby ograniczyć ponoszone przez Państwa koszty. Pod adresy, które nie są jeszcze obsługiwane przez Speedmail przesyłki są dostarczane przez Pocztę Polską. Oczywiście istnieje możliwość wyboru preferowanego operatora, aby wszystkie przesyłki nadal były realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Zapraszamy do wysyłania przesyłek listowych za pośrednictwem Speedmail z wykorzystaniem platformy Postivo.pl

Data: 29.10.2017 Czas: 09:45
Ekspresowa dostawa dokumentów kurierem DHL

Wprowadziliśmy usługę wysyłania dokumentów za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Od teraz zlecone przesyłki mogą być ekspresowo dostarczane do odbiorcy w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Aby skorzystać z ekspresowej wysyłki Państwa dokumentów wystarczy wybrać jako operatora pocztowego kuriera DHL. Dostępne są dwa rodzaje przesyłek - Standard (doręczenie realizowane jest zawsze do końca następnego dnia roboczego) oraz Express (doręczenie realizowane jest zawsze następnego dnia roboczego do godziny 12:00).

 

Wszystkie dokumenty zlecone do wysyłki przed godziną 13:00 za pośrednictwem kuriera DHL będą nadane jeszcze w tym samym dniu.

 

Zapraszamy do wysyłania dokumentów za pośrednictwem tego operatora.

Data: 03.01.2017 Czas: 14:09
Informacja o przekształceniu spółki Postivo.pl

Mając na uwadze konieczność dalszego rozwoju prowadzonej działalności gospodarczej, wzmocnienia pozycji gospodarczej, jak też dla uczynienia oferty przedsiębiorstwa bardziej atrakcyjną, z dniem 2 stycznia 2017 r. spółka cywilna pod firmą POSTIVO.PL Spółka Cywilna z siedzibą w Rzeszowie, posiadająca NIP: 5170358312, REGON: 180793541 uległa przekształceniu, na podstawie art. 551 § 2 i 3 w związku z art. 582 Kodeksu spółek handlowych, w spółkę prawa handlowego – spółkę komandytową działającą pod firmą POSTIVO.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Rzeszowie.

 

Oznacza to, iż od dnia 2 stycznia 2017 r. spółce POSTIVO.PL Sp. z o. o. Sp. k., stosownie do art. 553 Kodeksu Spółek Handlowych, przysługują wszystkie prawa i obowiązki spółki przekształcanej, a spółka przekształcona pozostaje podmiotem w szczególności zezwoleń, koncesji oraz ulg, które zostały przyznane spółce przekształcanej przed jego przekształceniem.

 

POSTIVO.PL Sp. z o. o. Sp. k. wpisana została do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000655956, spółka przekształcona zachowała NIP i REGON spółki cywilnej, tj. NIP: 5170358312 i REGON: 180793541. Nie zmienił się również adres siedziby.

Data: 30.12.2015 Czas: 09:36
Niższe ceny usług w Postivo.pl

W związku z wdrożeniem nowej technologii druku mamy przyjemność poinformować, że znacznie obniżyliśmy ceny wydruków w kolorze. Zmiany dotyczą zarówno wydruku wysyłanych dokumentów jak i zadruku kopert. Wprowadzona technologia zwiększa również jakość wydruku.

 

Nowe ceny są czterokrotnie niższe od poprzednich.

 

Jednocześnie przypominamy, że w Postivo.pl istnieje możliwość personalizacji kopert poprzez umieszczenie na nich kolorowych elementów graficznych (np. logo firmy). Tak spersonalizowana koperta sprawi, że Państwa korespondencja stanie się ponadprzeciętna i przyczyni się do budowania marki firmy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem usług.

Proszę czekać
Biuro Obsługi Klienta
+48 17 717 37 60
Wirtualna Poczta Postivo.pl
Chciał(a)bym wysłać
Znajdź usługę, której potrzebujesz - kliknij na wybranej ikonce, aby poznać szczegóły
Sprawdź status przesyłki
Sprawdź
Możesz sprawdzić na jakim etapie przetwarzania znajduje się aktualnie Twoja przesyłka. Wystarczy wpisać jej numer do powyższego formularza.